Serdecznie gratulujemy Gabrysi!

Ogromny sukces naszej wychowanki :) !!!

Miło nam poinformować, że I miejsce podczas Finału XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków CZERWONAK 2018, zdobyła GABRYSIA NOWAK z Przedszkola nr 1 „Bajeczka” w Obornikach, z piosenką „KOCHAM MAMĘ”. Talent naszej wychowanki odkryła i wytrwale pielęgnowała- jej wychowawczyni Pani Halina Siwicka. Finał odbył się 10 czerwca br. w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, a poprzedziły go eliminacje powiatowe i rejonowe, które m.in. organizowane były w OOK. Na scenie podczas finału, zaprezentowało się 30 śpiewających przedszkolaków z całej Wielkopolski. Przewodniczącym Jury był w tym roku Kuba Badach – muzyk, kompozytor i wokalista, a także aranżer i producent muzyczny. Dwukrotny zdobywca Fryderyka – nagrody polskiego przemysłu fonograficznego, przez wiele lat związany z zespołem „Poluzjanci”.

Gabrysi i wszystkim, którzy wraz z nią się cieszą – Rodzinie, Wychowawcom i Opiekunom muzycznym, serdecznie gratulujemy.

Gabrysia jest drugą – po Oli Leśnickiej – laureatką tego Festiwalu, wywodzącą się z naszego miasta i Przedszkola nr 1 „ Bajeczka”.