Konkurs Wydawnictwa „Nasza Księgarnia – „Narysuję to, co czuję”

Drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zakwalifikowane do konkursu Wydawnictwa „Nasza Księgarnia – „Narysuję to, co czuję”. Zachęcamy, aby dzieci z grup najstarszych („Smerfy”, „Zające” i „Pinokio”) – wzięły czynny udział w konkursie. Warunkiem uczestnictwa jest wypożyczenie wraz z rodzicem wybranej książeczki u przedszkolnych koordynatorek tej inicjatywy. Następnie przedszkolaki w ciągu tygodnia (określony czas wypożyczenia) – muszą przeczytać książkę razem z rodzicami. Oto lista utworów:

  • Przemysław Liput „Rok w przedszkolu”,
  • Marcin Brykczyński „Co robią mrówki”,
  • „Poczytaj mi mamo” Księga Pierwsza,
  • Grzegorz Kasdepke „Drużyna pani Miłki”,
  • Justyna Bednarek, Marta Kurczewska „Dusia i Psinek-Świnek”.

Zadaniem konkursowym dla dzieci jest wykonanie pracy plastycznej pt. „Narysuję to, co czuję, kiedy czytam…” na podstawie wybranego utworu. Pracę można wykonać w domu z rodzicami lub w grupie przedszkolnej pod nadzorem wychowawcy.

Na prace konkursowe wydawnictwo czeka do 28 lutego 2019 r. Każda praca powinna zostać podpisana imieniem i nazwiskiem autora. Należy też podać tytuł książki, która stanowiła inspirację do stworzenia pracy, uzupełniając zdanie: „Narysuję to, co czuję, kiedy czytam… (tytuł książki)”. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Do pracy powinny zostać dołączone: oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego (załącznik nr 1), pełnomocnictwo (załącznik nr 2) oraz formularz konkursowy (załącznik nr 3). Regulamin i wszystkie dokumenty dostępne są na stronie internetowej:

www.konkursdlaprzedszkoli.nk.com.pl

Zarówno Państwu, jak i dzieciom życzymy doskonałej, pełnej przygód zabawy z bohaterami książek Wydawnictwa „Nasza Księgarnia” 🙂

Koordynatorki: Magdalena Glabiszewska, Karina Jaworska