Informacja dla Rodziców

Szanowni Rodzice!

Informuję, że z dniem 25 maja 2020 r. planujemy otworzyć nasze przedszkole. Aby spełnić wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, funkcjonować będą małoliczne grupy. Przedszkole i grupy nie będą pracowały w formule takiej, jak sprzed epidemii. Dzieci w grupach będą w zbliżonym wieku, do grup będą przydzieleni nauczyciele i pomoce nauczycieli niekoniecznie pracujący wcześniej z danymi dziećmi. Nie zapomninamy o dzieciach, które zostaną w domu, nadal będziemy przygotowywać, publikować i przesyłać propozycje aktywności dla dzieci wykorzystując aplikację Kids Up oraz adresy e-mailowe.
Prosimy Państwa o zapoznanie się z Wytycznymi MEN, MZ i GIS oraz procedurami obowiązującymi w naszym przedszkolu:
Procedury bezpieczeństwa dotyczące organizacji pracy Przedszkola nr 1 „Bajeczka” w Obornikach czasie ograniczenia funkcjonowania placówki
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Rodziców zdecydowanych przyprowadzeniem dziecka do przedszkola w warunkach reżimu sanitarnego proszę o :

1. Zapoznanie się z „Procedurami bezpieczeństwa dotyczące organizacji pracy Przedszkola nr 1 „Bajeczka” w Obornikach czasie ograniczenia funkcjonowania placówki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19” , Wytycznymi MEN, GIS, MZ ( na stronie internetowej przedszkola i skrzynkach e-mailowych)
2. Podpisanie przez obu Rodziców Oświadczeń
3. Dostarczenie do przedszkola przynajmniej dwa dni przed przyprowadzeniem dziecka do placówki Oświadczeń (w formie papierowej lub e-mailowej bajeczka.ob@interia.pl )
4. Przygotowanie dziecka do nowych warunków funkcjonowania przedszkola ( pomoże Państwu bajka dołączona do wiadomości na skrzynkach e-mailowych, jak też instrukcje mycia rąk, zakładania i zdejmowania maseczek)
5. Wyposażenie dziecka w maseczkę w drodze do i z przedszkola.

Proszę, aby Rodzice, którzy zamierzają przyprowadzić dziecko od 25 maja br. w/w Oświadczenia dostarczyli do przedszkola najpóźniej w czwartek 21.maja br.

W przypadku pytań, proszę Państwa o kontakt pod numerami telefonów : 612960932 ( w godz. pracy przedszkola ) lub pod numerem 798654996.

Z poważaniem
Renata Kijek

 

Procedury bezpieczeństwa dotyczące organizacji pracy Przedszkola nr 1 „Bajeczka” w czasie ograniczenia funkcjonowania placówki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19