Konkurs fotograficzny „Oborniki i okolice w jesiennym obiektywie”

Nasz konkurs fotograficzny adresowany był do dzieci i ich Rodziców. Naszym celem było uwrażliwienie przedszkolaków na piękno przyrody najbliższej okolicy oraz dostrzeganie niezwykłych elementów natury i architektury, rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy wsparciu Rodziców oraz zachęcanie do wspólnego spędzania czasu, w sposób aktywny, na terenie naszej gminy.

Chętne Dzieci wraz z Rodzicami podczas wspólnych wycieczek sfotografowali piękno przyrody w naszym mieście i okolicy. Zdjęcia wykonane przez uczestników konkursu urzekały jesiennymi kolorami i można je było oglądać na wystawie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Obornikach. Nasze przedszkolaki brały udział w oficjalnym otwarciu wernisażu, podczas którego otrzymały gratulacje od Dyrektora Biblioteki i Pani Dyrektor Przedszkola „Bajeczka”. Wszyscy artyści aparatu  odebrali także dyplomy i upominki.

Z całą pewnością uroczystość w bibliotece była dla naszych przedszkolaków radosnym i wzruszającym przeżyciem, które na długo zagości w ich małych  serduszkach!

Gratulacje dla małych, dzielnych fotografów!!!

Marlena Foetke