Przedszkolana zbiórka dla Fundacji Mam Marzenie

Od kilku lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych.

Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. „Bajeczka” w tym roku również zaangażowała się w akcję i zebrała prezenty dla dzieci z poznańskich oddziałów szpitalnych. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi bardzo hojnie wsparli zbiórkę zorganizowaną w naszym przedszkolu. Paczki zbieraliśmy od 4 listopada do 20 listopada br. Ostatecznie dary zajęły cały- wcale nie mały- bagażnik auta! 22 listopada, za sprawą jednej z organizatorek zbiórki w naszym przedszkolu, trafiły one do siedziby Fundacji Mam Marzenie w Galerii Malta w Poznaniu.

Za udział w akcji otrzymaliśmy pisemne podziękowanie dla całego przedszkola. Jednak uważam, że największym skarbem i podziękowaniem dla nas jest to, że mogliśmy podarować uśmiech małym pacjentom oddziałów szpitalnych w Poznaniu. Serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkim darczyńcom! Niezwykle budujące jest to,  że zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc i dobre serce 🙂

 

Anna Kędzierska