ŻABKI

17.11.2021 w naszej grupie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA.

To była pierwsza tak ważna uroczystość dla naszych kochanych Żabek. Od tego dnia oficjalnie stały się przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz piękny medal. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Patrycja Kowalczewska

W środę 1 września do naszego przedszkola przybyły nowe przedszkolaki. Dzieci z dnia na dzień coraz lepiej adaptują się do nowego miejsca, gdzie poznają swoich kolegów, panie oraz salę. Już tylko czasami tęsknią do mamy czy taty 😉 .  Codziennie bawią się, śpiewają, poznają nowe rzeczy, a także chętnie spacerują po ogrodzie przedszkolnym. Mamy nadzieję, że to, co trudne już za nimi, a teraz tylko uśmiech i wspaniała zabawa. Dzieci coraz częściej biorą aktywny udział w zajęciach prowadzonych przez nauczyciela. 20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Znają już parę wierszyków oraz piosenek, które będą starały się zaprezentować na dniu „Pasowania na Przedszkolaka”.

I tak minął nam wrzesień – szybko i pracowicie, w serdecznej i przyjaznej atmosferze. Każdy dzień dostarczał naszym przedszkolakom nowych atrakcji i stawiał przed nimi nowe wyzwania.

Drogie dzieci cieszymy się, że jesteście z nami i  chcecie uczestniczyć w naszym przedszkolnym życiu 🙂

Patrycja Kowalczewska