NASZE GRUPY

ZAJĄCZKI

Czytaj więcej

SŁONECZKA

Czytaj więcej

TROPICIELE

Czytaj więcej

MALI ODKRYWCY

Czytaj więcej

PRZYRODNICY

Czytaj więcej

NASZE AKTUALNOŚCI

PRZECZYTAJ NASZE AKTUALNOŚCI

Rodzinny konkurs kulinarno – fotograficzny pt. ,,Cała rodzina je owoce i warzywa!”

Zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie kulinarno - fotograficznym. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku. Czekamy na Wasze pomysły i inspiracje kulinarne!

Read More

Zbiórka dla Schroniska „Azorek”

Read More

Spotkanie z autorem książek podróżniczych Łukaszem Wierzbickim

Drodzy Rodzice! Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że nasze przedszkolaki ze starszych grup 12 października br., a 5-latki 28 października br. - będą miały niebywałą okazję zgłębić tajemnice oceanu, podczas spotkania z autorem książek podróżniczych - Panem Łukaszem Wierzbickim.

Read More

Ubezpieczenie dzieci na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice! Uprzejmie informuję, że Rada Rodziców podjęła decyzję by w nadchodzącym roku szkolnym 2021/2022 nie ubezpieczać grupowo dzieci w przedszkolu, zatem zainteresowanych proszę o dokonanie tego indywidualnie. Poniżej umieszczony został link z rekomendowaną przez Radę Rodziców ofertą: link: https://szkola.compensa.pl Hasło 667287 Ubezpieczenie jest ważne od 01.09.2021 do 31.08.2022 (data nie ulega modyfikacji) . Ubezpieczenie można zawierać już dziś. Link będzie ważny do końca września br. Po tym czasie link i hasło wygaśnie. Renata Kijek Dyrektor Przedszkola nr 1 "Bajeczka" W Obornikach

Read More

Dyżur letni – dokumenty do pobrania Przedszkole nr 1 „Bajeczka” w Obornikach

Read More

Radosnych wakacji!

Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci! Życzymy Wam wspaniałych, pogodnych i radosnych wakacji, udanego i bezpiecznego wypoczynku. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, interesujących podróży oraz szczęśliwych powrotów.

Read More